"Wicher pokazał charakter w sparingu. Wspaniały come back"

Pewne zwycięstwo naszej drużyny w sparingu z Polonią Jaksonów daje nam nadzieję na korzystne rezultaty w dwóch ostatnich meczach rudny jesiennej z Ambrozją Bogdaszowice oraz KS Piotrowice. Jeżeli w tych potyczkach zdobędziemy 6 oczek to pozostaniemy w walce o najwyższe lokaty natomiast potknięcie chociażby w jednej z nich, znacznie oddali nas od A klasy. Ten sprawdzian pokazał nam, że potrafimy walczyć do końca, do ostatniej minuty i do ostatniego meczu.

KS Wicher Domasław - T.K.S Polonia Jaksonów 7:3 (2:3)

11: Michał Baranowski - Bartosz Muraczewski, Paweł Sekuła, Piotr Kapcia, Przemysław Kasperkiewicz - Marlon Rodriguez-Lovera, Krystian Iwach - Przemysław Rudnicki, Michał Misiak, Patryk Paluszak - Bartosz Ogrodowczyk

rez.: Tomasz Wiewióra, Tomasz Andersz, Kacper Kędzierski (gościnnie)

gole i asysty:
Bartosz Ogrodowczyk (Krystian Iwach)
Bartosz Ogrodowczyk (Przemysław Rudnicki)
Przemysław Rudnicki (Paweł Sekuła)
Bartosz Ogrodowczyk (Piotr Kapcia)
Przemysław Rudnicki (Bartosz Ogrodowczyk)
Kacper Kędzierski (Krystian Iwach)
Przemysław Rudnicki

Piotr Kapcia nie wykorzystał w I połowie rzutu karnego (przestrzelony) po faulu na Przemysławie Rudnickim.